دانلود سریال جیران

دانلود سریال جیران ✔️ سایت سریال جیران

همان جور که قطعا می دونید در این میان امیر جعفری، امیرحسین فتحی، پریناز ایزدیار، گلاره عباسی، الهام نامی، پاشا جمالی، غزل شاکری، نهال دشتی و هومن برق نورد در سریال شهرزاد نیز حضور داشتند. امیر جعفری، رعنا آزادی ور و امیرحسین فتحی هم از دیگر بازیگرانی هستند که به این سریال پیوسته اند و در «جیران» بازی دارند. وی در ادامه گفت: گروه سازنده جیران بدینوسیله از اهالی و مسئولان محترم شهرهای خوانسار و گلپایگان و به خصوص مردم خونگرم روستای وانشان، که در مدت یک ماهونیم با گروه صمیمانه همکاری کرده و آنها را یاری دادهاند، تشکر میکنم. پس از اتمام ضبط تصاویر مربوط به شهرهای خوانسار و گلپایگان، گروه فیلمبرداری برای ادامه ضبط سریال به تهران بازگشتند. پاکدل پیش از این نیز تجربه بازی در فیلم تاریخی-مذهبی محمد رسولالله را داشته و این بار مقابل دوربین سریالی تاریخی-عاشقانه مربوط به عصر قاجار رفته است. تقی دانشور (اعلمالسلطان) در خاطرات خود، آشنایی ناصرالدین شاه و جیران (خدیجه خانم تجریشی) را مربوط به یکی از سفرهای شکاری شاه به شمال تهران دانسته است. ماجراهای سریال جیران از آشنایی ناصرالدین شاه جوان با جیران، همسر مورد علاقه اش شروع می شود.

داستان این سریال پس از مرگ امیرکبیر و آشنایی ناصرالدین شاه با جیران آغاز میشود و تا حدود شش سال از زندگی ناصرالدین شاه و جیران را در بر میگیرد. جیران سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه محصول سال 1400 میباشد. فیلمنامه سریال تاریخی «جیران» را احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشتهاند. تصویربرداری سریال تاریخی عاشقانه «جیران» به کارگردانی حسن فتحی در تهران ادامه دارد. شبنم مقدمی، بازیگر سریال «جیران» اخیرا با سریال «هیولا» ساخته مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی حضور داشت و این سریال نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت. همان طور که قطعا می دانید در این میان امیر جعفری، امیرحسین فتحی، پریناز ایزدیار، گلاره عباسی، الهام نامی، پاشا جمالی، غزل شاکری، نهال دشتی و هومن برق نورد در سریال شهرزاد نیز حضور داشتند. این سریال یکی از عظیم ترین آثار شبکه نمایش خانگی خواهد بود که با انبوهی از ستارگان سینمایی از جمله امیر جعفری، امیرحسین فتحی، بابک حمیدیان، بهرام رادان، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی ور، گلاره عباسی، مریلا زارعی، الهام نامی، پاشا جمالی، رویا تیموریان، ستاره پسیانی، سمیرا حسن پور، غزل شاکری، مهدی پاکدل، نهال دشتی و هومن برق نورد ساخته شده است.

به گزارش برنا، نخستین تصویر از امیرحسین فتحی بازیگر نقش سیاوش در سریال جیران منتشر شد. خود جیران نیز به بیماری سل مبتلا شد و پس از مرارت های بسیار در حالی که ناصرالدین شاه مدت ها خودش بر بالینش حاضر می شد و به او دوا می خوراند، از دنیا رفت. نقش ناصرالدین شاه را بهرام رادان و نقش جیران را هم پریناز ایزدیار بازی میکند. کارگردان خبره و محبوب سریال شهرزاد باری دیگر مجموعهای را روانه شبکه خانگی نمایش میکند. در ادامه میتوانید آخرین اخبار سریال جیران را مشاهده نمایید و از اتفاقات و حوادث جدید مراحل پیش تولید مطلع شوید. شما می توانید با تماشای فیلم و سریال های جدید اوقات زیبایی را سپری کنید با ما همراه باشید مووی لند… احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت در سریال جدید حسن فتحی با او همکاری میکند و شب گذشته با انتشار پستی درباره ساخت سریال جیران توضیح داد. او پیشتر نیز در نمایش خانگی و در سریال ممنوعه حضور داشته است و حالا با جیران تجربه دیگری را به کارنامه بازیگریاش اضافه میکند. اولین بار برای فرا گرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا میکند. هنگامی که نخستین بار برای فرا گرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا می کند ناصرالدین شاه در اولین نگاه به او دل می بندد.

دانلود سریال جیران

سریال جیران

دانلود قانونی سریال جیران

قانونی جیران

جیران

سریال جیران قسمت 1

دانلود قانونی سریال جیران قسمت 2

اولین بار برای فرا گرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا میکند، ناصرالدین شاه در اولین نگاه به او دل میبندد. مریلا زارعی در دومین حضور در نمایش خانگی در نقش مادر ناصرالدین شاه جلوی دوربین جدیدترین ساخته حسن فتحی رفته است. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی سریال جیران، مریلا زارعی در دومین حضور در نمایش خانگی در نقش مادر ناصرالدین شاه جلوی دوربین جدیدترین ساخته حسن فتحی رفته است. در مورد زمان توزیع سریال جیران اطلاعاتی در دست نیست ، در صورت کسب اطلاعات بیشتر این مطلب به روز می شود. «جیران» دومین تجربه سریال سازی فتحی در نمایش خانگی پس از ساخت سریال «شهرزاد» است. خبرگزاری آریا-اولین تصویر از بازیگر نقش مهدعلیا سریال «جیران» منتشر شد.به گزارش آریا و به نقل از روابط عمومی سریال، نخستین تصویر از بازیگر نقش مهدعلیا، در سریال حسن فتحی رونمایی شد.مریلا زارعی در دومین حضور در نمایش خانگی در نقش مادر ناصرالدین شاه جلوی دوربین جدیدترین ساخته فتحی رفته است.زارعی پیش از این تجربه بازی در سریال «مانکن» را در نمایش خانگی داشت. مریلا زارعی در دومین حضور در نمایش خانگی در نقش مادر ناصرالدین شاه جلوی دوربین حسن فتحی رفته است

دیدگاهتان را بنویسید