دسته‌ها
مقالات

۷۵۵ نفر در گلستان تا یک قدمی مرگ رفتند + جزئیات – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان از انجام ۱۹۹ ماموریت امداد و نجات و امدادرسانی به ۷۵۵ حادثه‌دیده توسط نجاتگران استان گلستان در ماه گذشته خبر داد.

 فرهاد میقانی گفت: در مرداد ماه سال جاری ۴۹۸ نیروی عملیاتی در قالب ۲۲۹ تیم امدادی به ۱۹۹ حادثه پوشش امدادی دادند.

سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در این بازه زمانی حوادث جاده ای و سوانح ترافیکی با ۱۴۸ مورد بیشترین تعداد حادثه را شامل شده است و سایر موارد مربوط به حوادث شهری ۲۶ مورد، خدمات حضوری ۱۳ مورد، کوهستان ۶ مورد، دریایی ساحلی دو مورد، ریزش آوار یک مورد، سیل و آبگرفتگی یک مورد و مناسبتی یک مورد می باشد.

وی ادامه داد: از ۷۵۵ حادثه دیده در ماه گذشته ۳۱۰ نفر مصدوم شدند که ۱۶۶ نفر آنها توسط هلال احمر استان انتقال داده شده است.

سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: در مرداد ماه گرگان با ۴۹ مورد حادثه، کردکوی با ۳۸ مورد و مینودشت با ۲۴ مورد بیشترین حوادث استان را پوشش داده اند.

نجات و امدادرسانی به ۷۵۵ حادثه‌دیده توسط نجاتگران گلستان

میقانی بیان کرد: در پایگاه امداد و نجات کردکوی با ۲۸ مورد حادثه، در توسکستان با ۲۲ مورد و در پایگاه امداد و نجات سه راهی گالیکش ۲۱ مورد حادثه بیشترین مواردی بوده که نجاتگران جمعیت هلال احمر گلستان در ماه گذشته پوشش دادند.

وی گفت: در این ماه برای پوشش امدادی حوادث ۱۹۷ بار از آمبولانس ها، ۱۸ بار از خودری نجات و ۹ بار از خودروهای کمکدار استان استفاده شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: ۷۵۵ نفر در گلستان تا یک قدمی مرگ رفتند + جزئیات – نیوز

https://www.news.ir/170110/%DB%B7%DB%B5%DB%B5-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AC/

حوادث