دسته‌ها
مقالات

۴ گنج یاب در تونل حفاری شده زنده بگور شدند / در گیلان غرب رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

فرماندار اعلام کرد:

حوادث رکنا: فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: دقایقی پیش اجساد ۴ نفر که در داخل یک تونل حفاری شده در دامنه ارتفاعات از سوی تیم امداد و نجات آتش نشانی کرمانشاه خارج شدند.

4 گنج یاب در تونل حفاری شده زنده بگور شدند / در گیلان غرب رخ داد

به  گزارش رکنا ، فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: دقایقی پیش اجساد ۴ نفر که در داخل یک تونل حفاری شده در دامنه ارتفاعات مشرف برروستای کلاه دراز سفلی دهستان چله بخش مرکزی این شهرستان گرفتار شده بودند از سوی تیم امداد و نجات آتش نشانی کرمانشاه خارج شد.

محمودیان گفت: نیمه شب گذشته این افراد در تونلی حفاری شده به عمق حدود ۱۰ تا ۱۲ متری در دامنه ارتفاعات مشرف بر روستای کلاه دراز سفلی دهستان چله بخش مرکزی این شهرستان گرفتار شدند که اولین دقایق بامداد امروز بلافاصله پس از اطلاع از موضوع و گرفتار شدن افراد در تونل حفر شده تیم‌های امداد و نجات و عوامل انتظامی در محل حضور یافتند، اما علیرغم تلاش فراوان ساعت ۴ بامداد جسد یک نفر از افراد به بیرون انتقال یافت.

وی گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز امکان ورود به داخل این حفره به منظور نجات سه نفر باقیمانده برای تیم‌های امدادی هلال احمر و همچنین تیم کمکی از اسلام اباد میسر نشد و جهت انتقال اجساد از داخل حفره تزریق اکسیژن و امکانات و تجهیزات مناسب مورد نیاز بود که از مرکز استان و آتش نشانی کرمانشاه درخواست کمک شد و سرانجام پس از تلاش فراوان عملیات امداد ساعت ۱۱:۳۰ ظهر امروزبه پایان رسید و اجساد سه نفر باقیمانده نیز به بیرون انتقال یافت.

محمودیان گفت: علت حادثه از سوی مراجع انتظامی و قضایی در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: ۴ گنج یاب در تونل حفاری شده زنده بگور شدند / در گیلان غرب رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/147893/%DB%B4-%DA%AF%D9%86%D8%AC-%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%86%D9%84-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

حوادث