دسته‌ها
مقالات

۴ بیمار کرونایی در استان البرز جان باختند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، دکتر محمد فتحی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان البرز گفت: در حال حاضر ۳۹۵ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی با تاکید بر اینکه از این تعداد ۱۶۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند، گفت: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱۰ نفر با علائم مشکوک به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۵ نفر بستری شده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در بخش دیگری با اشاره به اینکه مجموع جان باختگان کرونا در استان به ۹۷۶ نفر رسیده است، گفت: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کرونایی در استان جان خود را از دست داده اند.

دکتر فتحی در ادامه با اعلام اینکه ۹۳ بیمار جوان که کمتر از ۵۰ سال سن دارند در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: تعداد بیماران بستری شده بدحال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۱ نفر رسیده است.

کرونا در البرز و فوت ۴ بیمار در یک ساعت

وی مجموع موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک را در استان از ابتدای شیوع کرونا تا امروز ۱۵ هزار و ۷۰۴ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۵ هزار و ۱۸۵ نفر مورد قطعی مثبت بوده و بستری شده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز همچنین افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴ هزار و ۳۲۹ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ۳۰ نفر دیگر از بیمارستان‌های استان ترخیص شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: ۴ بیمار کرونایی در استان البرز جان باختند – نیوز

https://www.news.ir/175211/%DB%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%B1%D8%B2-%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

حوادث