دسته‌ها
مقالات

۳ کشته در چند حادثه رانندگی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: تصادف پژو با کامیون در محور خوش ییلاق آزادشهر دو کشته به جا گذاشت.

3 کشته در چند حادثه رانندگی

 

به گزارش رکنا، سرگرد حبیبی رئیس پلیس راه آزادشهر-شاهرود گفت: عصر دیروز برخورد سواری با کامیون در حدفاصل تقاطع روستای رحیم آباد موجب شد دو سرنشین پژو بر اثر شدت جراحات جان دهند.

سرگرد حبیبی افزود: تجاوز به چپ سواری نسبت به کامیون به دلیل خستگی و خواب آلودگی علت این تصادف بود.

در حادثه ای دیگر بر اثر واژگونی خودرو یک نفر کشته شد و دو نفر مجروح و راهی بیمارستان شدند. سرهنگ “مصطفی عباسی” رئیس پلیس راهور استان فارس در این باره گفت: طبق گزارش مأموران پلیس یک سواری ۲۰۶ با سه سرنشین در بولوار چمران شهرستان شیراز در حرکت بود که پس از برخورد با درخت واژگون شد و بر اثر این حادثه یک نفر از سرنشینان فوت کرد و دو نفر دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

همچنین رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از حادثه رانندگی در بزرگراه شهید چمران خبر داد و گفت: در این حادثه راکب موتورسیکلت فوت کرد.سرهنگ «احسان موُمنی» اظهار کرد:در بررسی اولیه مشخص شد راننده خودروی سواری ۲۰۶ که قصد تغییر مسیر داشته به موتورسیکلتی که در همین مسیر در حال تردد بوده، برخورد می کند و متاسفانه راکب موتورسیکلت به زمین می خورد و بر اثر شدت ضربه جان خود را از دست می دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: ۳ کشته در چند حادثه رانندگی – نیوز

https://www.news.ir/150165/%DB%B3-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C/

حوادث