دسته‌ها
مقالات

۳ مامور قلابی در سقز دستگیر شدند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: ۳ متهم که اقدام به جعل عنوان با پوشیدن لباس ناجا کرده بودند، در ایست وبازرسی شهید ارجمندی شناسایی و دستگیر شدند.

3 مامور قلابی در سقز دستگیر شدند

به گزارش رکنا، سرهنگ حمید رضایی فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفت: عوامل پلیس امنیت عمومی شهرستان حین ایست و بازرسی در محور سقز به بانه با اقدامات اطلاعاتی به یک دستگاه خودروی ام وی ام تیگو ۵ فاقد پلاک مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ رضایی اظهار داشت: در بررسی‌های ماموران پلیس، مشخص شد که سه نفر با لباس نظامی سرنشین خودروی مذکور بوده و فاقد کارت شناسایی و مدارک وحکم ماموریت بوده، که با سوء استفاده از عنوان پلیس اقدام به جعل عنوان مامور پلیس کردند.

دستگیری ماموران قلابی در سقز

او گفت: از متهمان دستگیر شده چندین مهر مجعول ناجا و همچنین درجات نظامی سرهنگی و کلاه افسر ارشدی یک زوج پلاک و چندین نسخه نامه جعلی کشف، که به همراه خودرو توقیفی جهت بررسی و تکمیل تحقیقات به پلیس پاوا شهرستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، به شهروندان بخصوص رانندگان توصیه کرد مراقب مأموران قلابی باشند و از پرداخت هرگونه وجهی به افراد ناشناس تحت عنوان مأموران دولتی خودداری کرده و اینگونه موارد را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: ۳ مامور قلابی در سقز دستگیر شدند – نیوز

https://www.news.ir/147365/%DB%B3-%D9%85%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%82%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF/

حوادث