دسته‌ها
مقالات

۱۱ معتاد متجاهر و پرخطر در سنندج جمع آوری شدند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ فرامرز شاکری اظهار کرد: در راستای پاسخ به مطالبات مردمی در خصوص برخورد و جمع‌آوری معتادان متجاهر و پرخطر در سطح شهر با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا، طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی هدف از اجرای این طرح که از مطالبات عمومی از ناجا است را افزایش ضریب امنیتی در استان عنوان کرد و افزود: در این طرح ۱۱ معتاد متجاهر و پرخطر که بیشتر در حوالی میدان نبوت سنندج بودند جمع‌آوری شدند.

رئیس پلیس مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کردستان ادامه داد: معتادان متجاهر پس از جمع‌آوری به مدت ۷۲ ساعت در قرنطینه خواهند بود و از آنان تست بیماری کرونا اخذ خواهد شد که در صورت مثبت بودن به مراکز درمانی منتقل و در صورت منفی بودن تست کرونا به مراکز ترک اعتیاد معرفی خواهند شد.

سرهنگ شاکری با قدردانی از همکاری دانشگاه علوم پزشکی، دستگاه قضائی و سازمان بهزیستی در اجرای این طرح، یادآور شد: طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر در سطح استان ” از مورخه ۱۶ تیرماه با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر استان” به مرحله اجرا در آمده و تاکنون در مجموع در سطح استان ۲۷۵ نفر دستگیر و تحویل مراکز نگه داری شده است.

وی بیان کرد: اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر بسیار ضروری بوده و با اقدامات فرهنگی می‌توان زمینه‌های بروز اعتیاد را در جامعه از بین برد و در این راستا باید تلاش بیشتری شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: ۱۱ معتاد متجاهر و پرخطر در سنندج جمع آوری شدند – نیوز

https://www.news.ir/172960/%DB%B1%DB%B1-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%AE%D8%B7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D9%86%D8%AF%D8%AC-%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%88%D8%B1/

حوادث