دسته‌ها
مقالات

یک کشته در تصادف مرگبار در ایلام – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: در پی تصادف یک کامیون باری اف ام با یک کمپرسی مان یک نفر کشته شد.

یک کشته در تصادف مرگبار در ایلام

به گزارش رکنا، سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام اظهار داشت: در پی تماس‌های مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد ۲ دستگاه خودرو در محور کارزان به سرابله، بلافاصله کارشناسان پلیس راه به محل اعزام شدند.

او افزود: با حضور مأموران پلیس راه در محل مشخص شد یکدستگاه کامیون باری اف ام و یک دستگاه کامیون کمپرسی مان حاوی سیمان در محور کارزان به سرابله به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب کامیون اف ام رخ داده است.

تصادف مرگبار در ایلام یک کشته برجای گذاشت

سرهنگ همتی زاده با بیان اینکه علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب کامیون اف ام گزارش شده است گفت:راننده این خودرو پس از انتقال به بیمارستان و به علت شدت جراحات وارده کشته می‌شود.

رئیس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه محور‌های مواصلاتی استان کوهستانی و پر پیچ و خم است، گفت: رانندگان برای تردد در این محور‌ها نیازمند هوشیاری کامل و توجه ویژه به قوانین راهنمایی و رانندگی هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: یک کشته در تصادف مرگبار در ایلام – نیوز

https://www.news.ir/124278/%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85/

حوادث