دسته‌ها
مقالات

گفتگو با عروس خانواده سهارضانژاد / هنوز جنازه را ندیده ایم + جزئیات و فیلم – نیوزبازنشر خبر از news.ir

جنازه سها رضانژاد در کردکوی توسط ماموران حلال احمر پیدا شد و این درحالی است که صورت این جنازه قابل شناسایی نیست و خانواده اش باید با دیدن جنازه تایید کنند متعلق به سها رضا نژاد است.

به گزارش رکنا، صبح امروز (جمعه) جنازه یک زن در پایین پرتگاه در محلی که کمپ کوهنورد گمشده قرار داشت، پیدا شده است.

مشخصات اولیه با سها رضانژاد مطابقت دارد اما هنور احراز هویت نهایی انجام نشده است.

جنازه سها رضانژاد توسط کوهنوردان هلال احمر کشف شد است.

دختر ۲۷ ساله در کردکوی گم شد

روز جمعه (۲۰ تیرماه) گمشدگی «سها رضانژاد» دختر ۲۷ ساله در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به نیروهای امدادی و انتظامی گزارش شد.

این دختر ساکن کرج همراه گروه گردشگری به گلستان سفر کرده بود که از صبح جمعه مفقود شده و بعد از گذشت حدود یک ماه هیچ نشانه‌ای از وی به دست نیامده بود.

جنازه پیدا شده در جهان نما هنوز احراز هویت نشده است

رییس کل دادگستری گلستان از کشف جنازه یک زن در مناطق صعب العبور کوهستانی شهرستان کردکوی خبر داد.

به گزارش رکنا، هادی هاشمیان ظهر جمعه در خصوص جنازه پیدا شده در جهان نما اظهارکرد: یک جسد لحظاتی قبل توسط تیم جستجوی هلال احمر در مناطق صعب العبور کوهستانی شهرستان کردکوی کشف شده و در حال انتقال آن هستند.

وی افزود: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر بوده و پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

هاشمیان در پایان با تاکید بر اینکه در خصوص هویت جسد کشف شده نمی توان گمانه زنی کرد، گفت: محل کشف جسد، نسبت به محلی که سها رضانژاد در آن کمپ زده بودند، فاصله دارد و احراز هویت و علت مرگ پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی امکان پذیر است.

گفتگوی رکنا با عروس خانواده سها رضانژاد

عروس خانواده در مصاحبه با رکنا گفت: همسر و پدرشوهرم در مسیر رسیدن به بالای سر جنازه مورد ادعا هستند هنوز جنازه را ندیده اند فقط به ما اعلام کرده اند کوهنوردان جنازه یک زن را پیدا کرده اند اما تا این لحظه هنوز جنازه ای ندیده ایم تا تایید کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: گفتگو با عروس خانواده سهارضانژاد / هنوز جنازه را ندیده ایم + جزئیات و فیلم – نیوز

https://www.news.ir/140181/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2/

حوادث