دسته‌ها
مقالات

گروگانگیری مسلحانه در شیراز – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: گروگانگیران شیرازی با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

گروگانگیری مسلحانه در شیراز

به گزارش رکنا، وصول یک فقره نیابت قضایی بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه استان بوشهر به پلیس آگاهی استان فارس، موضوع شناسایی و دستگیری متهم متواری این پرونده را در دستور کار کارآگاهان پلیس این استان قرار داد.

آدم ربایی در شیراز / مجرمان به دام پلیس افتادند

در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد متهم متواری که دارای سوابق متعدد کیفری است در یکی از محله‌های شهر شیراز مخفی شده است. مأموران پلیس ضمن هماهنگی با مقام قضایی، بامداد دیروز به سراغ مخفیگاه متهم رفتند و با اخطار و هشدارهای لازم خواستار تسلیم شدن این مجرم سابقه‌دار شدند. متهم اما ضمن بی‌توجهی به اخطار مجریان قانون به سمت مأموران شروع به تیراندازی کرد و پا به فرار گذاشت. متهم مسلح با وارد شدن به یکی از خانه‌های مسکونی یک زن را گروگان گرفت تا نقشه فرارش را عملی سازد. فرمانده انتظامی استان فارس درباره این عملیات گفت: متهم فردی را گروگان گرفته بود و احتمال مرگ این زن وجود داشت از همین رو مأموران ما پس از ساعتی انجام عملیات روانی او را دستگیر و فرد گروگان را از چنگ این مجرم سابقه‌دار رها کردند. سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: در این عملیات ۲ قبضه اسلحه جنگی به همراه ۴ عدد خشاب و تعداد زیادی فشنگ جنگی از متهم کشف شد. در سوابق این مجرم خطرناک ۱۰ فقره سابقه کیفری از جمله ایراد ضرب و جرح عمدی، سرقت، قاچاق مواد‌مخدر، تهدید و قتل مشاهده می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: گروگانگیری مسلحانه در شیراز – نیوز

https://www.news.ir/143803/%DA%AF%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2/

حوادث