دسته‌ها
مقالات

گردوهای پوست سبز به مقصد نرسیدند / نیسان در نهاوند توقیف شد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: با توجه به ممنوعیت خریدوفروش گردو پوست سبز تا پایان شهریور در نهاوند، یک دستگاه خودرو حامل ۲ تن گردو توقیف و پرونده قضایی در این زمینه تشکیل شد.

سرهنگ شا احمد ساکی اظهار کرد: با توجه به درخواست‌های کشاورزان مبنی برجلوگیری از سرقت محصول گردو که هنوز فصل برداشت آن فرانرسیده است، برخورد با خرید و فروش این محصول در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: با توجه به اعلام دادستان شهرستان هرگونه خرید و فروش گردوی پوست سبز تا پایان شهریور در شهرستان ممنوع و برخورد با متخلفان در دستور کار پلیس است.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند بیان کرد: در همین راستا پس از دریافت گزارشی مبنی بر حمل گردو توسط یک دستگاه نیسان وانت این خودرو توقیف و پس از بررسی مشخص شد که حامل ۲ تن گردوی پوست سبز است.

ساکی عنوان کرد: این محموله با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی ادامه داد: به همه پاسگاه‌ها و واحدهای انتظامی شهرستان نهاوند اعلام‌شده تا در این زمینه با جدیدت وارد شوند و در صورت خرید و فروش با متخلفان برخورد و گردوهای خریداری ‌شده را نیز ضبط کنند.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند در پایان گفت:: با توجه به اینکه محصول گردو تا پایان شهریور در نهاوند قابل‌برداشت نیست از باغداران درخواست داریم نسبت به نگهداری از محصولات خود تدابیر لازم را اتخاذ کنند و موارد تخلف را به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

در روزهای اخیر نیز بیش از ۳ تن گردوی پوست سبز نیز توسط پاسگاه روستای دهفول کشف و ضبط ‌و پرونده قضایی در این مورد تشکیل‌شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: گردوهای پوست سبز به مقصد نرسیدند / نیسان در نهاوند توقیف شد – نیوز

https://www.news.ir/147257/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%B5%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86/

حوادث