دسته‌ها
مقالات

کشف ۵ میلیارد ریال کالای احتکاری در اسدآباد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

رحیم قربانی مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد از کشف ۵ میلیارد ریال کالای احتکار شده در اسدآباد از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان خبر داد.

او با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون سه انبار مواد غذایی و یک انبار احتکار کاغذ در سطح شهرستان طی بازرسی‌های انجام شده کشف و توقیف شده است، افزود: ارزش ریالی سه انبار مواد غذایی در مجموع سه میلیارد ریال و ارزش ریالی کاغذ احتکار شده در یکی از انبار‌های شهرستان در یک منزل مسکونی افزون بر دو میلیارد ریال بوده است.

مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستانه اسدآباد با اشاره به بیش از ۱۰۰ مورد بازرسی از انبار‌های موجود شهرستان طی سال جاری بیان کرد: همشهریان ر صورت مشاهده انبار‌های احتکار و بارگیری‌های مشکوک حتماً با شماره ۱۲۴ تماس گرفته و بازرسان اداره صمت را نسبت به این امر برای بازرسی و رسیدگی مطلع سازند.

کشف کالای قاچاق در همدان

قربانی در ادامه از تولید ۱۰۰ متر فرش دستباف توسط بافندگان فرش در این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد و خاطرنشان کرد: تعداد ۲۲۵۰ نفر در قالب شرکت تعاونی فرشبافان، پشتیبان و مددجوی کمیته امداد و بهزیستی این میزان فرش دستباف را تولید کرده اند.

مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد یادآور شد: شهرستان اسدآباد در مجموع دارای ۵۰۰۰ نفر بافنده فرش دستباف است که از این تعداد پنج درصد قالیبافان اسدآبادی بیمه هستند.

او با اشاره به وجود ۲ هزار دار قالی فعال در شهرستان مطرح کرد: سال گذشته افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به سه پشتیبان فرش در حال فعالیت شهرستان پرداخت شد.

قربانی اظهار کرد: ۱۳۸ حلقه انواع لاستیک سواری تعاونی که با یک دستگاه وانت نیسان به صورت عرضه خارج از شبکه در حال خروج از شهرستان به استان همجوار بود، توسط بازرسان اداره صمت با همکاری پلیس آگاهی کشف و توقیف و تحویل مرجع قضایی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف ۵ میلیارد ریال کالای احتکاری در اسدآباد – نیوز

https://www.news.ir/128540/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B5-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AF/

حوادث