دسته‌ها
مقالات

کشف ۵۰ ماینر قاچاق در مراغه – نیوز



بازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی مراغه سرهنگ”رمضان الهوردیان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در دو محل مجزا در کارگاه‌های حاشیه شهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی به اتفاق ماموران اداره برق پس از هماهنگی‌های لازم قضایی در ۲ عملیات مجزا از کارگاه‌های شناسایی شده تعداد ۵۰ دستگاه ماینر قاچاق را کشف کردند.

دستگیری ۲ قاچاقچی ماینر در مراغه

وی با اشاره به اینکه کارشناسان، ارزش ریالی دستگاه‌های کشف شده را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرده اند بیان کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی مراغه تاکید کرد: شناسایی و دستگیری مجرمان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز تقاضا می‌شود برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصا امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله موضوع را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

تولید هر بیت کویین از طریق ماینر ها علاوه بر تخریب بسترهای اقتصادی کشور، حدود ۱۵۰ میلیون تومان در سال به شبکه برق خسارت وارد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف ۵۰ ماینر قاچاق در مراغه – نیوز

https://www.news.ir/151702/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B5%DB%B0-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B1-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%BA%D9%87/

حوادث