دسته‌ها
مقالات

کشف ۳۵ کیلو حشیش در تهران / دستگیری ۳ سوداگرمرگ – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: ماموران در بررسی مقدماتی دریافتند متهم از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر است که خانه خود را تبدیل به دپو و نگهداری مواد مخدر کرده و پس از خرید مواد مخدر از قاچاقچیان حرفه ای در مرزهای شرقی کشور به این مکان انتقال و با همکاری تعدادی از همدستانش آن را بسته بندی و توزیع می کند.

کشف حشیش از ۳ سوداگر تهرانی

وی ادامه داد: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده اطلاعاتی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: ماموران به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن دستگیری هر ۳ متهم در جستجوی خانگی، موفق به کشف ۳۵کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش شدند.

این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف ۳۵ کیلو حشیش در تهران / دستگیری ۳ سوداگرمرگ – نیوز

https://www.news.ir/175559/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B3%DB%B5-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88-%D8%AD%D8%B4%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DB%B3-%D8%B3%D9%88%D8%AF/

حوادث