دسته‌ها
مقالات

کشف ۳۳ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در تهران- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم – Tasnim – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر کشف ۳۳ هزار لیتر روغن احتکارشده در تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی تریلر در چند روز اخیر مقادیر فراوانی روغنهای خوراکی را در سوله‌ای متروکه در شمال شرق تهران تخلیه و سپس خودروهای وانت، روغنها را بارگیری می‌کنند، بررسی موضوع ‌ در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: تیمی از مأموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شده و مشخص شد که نشانی اعلامی سوله‌ای متروکه است و دو مرد جوان داخل سوله حاضر هستند و مقدار زیادی روغنهای خوراکی نیز داخل سوله احتکار و جمع‌آوری شده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، با ورود خودروهای وانت به داخل سوله، روغنهای خوراکی بارگیری و خارج از چرخه توزیع با قیمت بالاتری از قیمت واقعی به بازار روغنهای خوراکی عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دستور دستگیری هر دو متهم و بازرسی از داخل سوله از مرجع قضائی اخذ شد، افزود: ساعت ۱۱:۰۰ روز گذشته نهم آبان ماه تیمی از مأموران کلانتری جوادیه تهرانپارس با هماهنگی‌های قضائی و حضور نمایندگان اصناف و تعزیرات حکومتی به نشانی اعلامی اعزام شده و در بررسی از داخل انبار ۳۳ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده کشف کردند.

موقوفه‌ای با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالاهای احتکار شده در حال بررسی است، گفت: انتقال متهمان به کلانتری جوادیه و انجام تحقیقات تکمیلی هر دو متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

لینک منبع: کشف ۳۳ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در تهران- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم – Tasnim – نیوز

https://www.news.ir/247246/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B3%DB%B3-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%87/

حوادث