دسته‌ها
مقالات

کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در تهران / ۳ سوداگر مرگ بازداشت شدند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند “گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور خریداری و پس از گذشتن از استان اصفهان به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیم از ماموران عملیات پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با همکاری دو تن از اعضای خانواده اش با استفاده از یک دستگاه خودروی تریلر ولوو محموله مواد افیونی را به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ حسنوند با بیان اینکه با تکمیل رصد های اطلاعاتی نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، گفت: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر به استان اصفهان اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به این که با همکاری پلیس اصفهان محور مواصلاتی به شهر اصفهان تحت کنترل در آمد، گفت: خودروی متهمان در محور مواصلاتی به شهر نائین مشاهده و در عملیاتی مشترک خودرو متهمان متوقف و سرنشینان آن دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی متهمان ۳۰ کیلوگرم تریاک کشف شد، اضافه کرد: با اعتراف متهمان به جرم ارتکابی هر سه متهم به دادسرا معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در تهران / ۳ سوداگر مرگ بازداشت شدند – نیوز

https://www.news.ir/170576/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B3%DB%B0-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%DA%AF%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%B3-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%B1/

حوادث