دسته‌ها
مقالات

کشف ۳۰کیلوتریاک از قاچاقچی مواد مخدر در تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک خبر داد و اعلام کرد: در این رابطه یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.

کشف 30کیلوتریاک از قاچاقچی مواد مخدر در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اعلام کرد: ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از طریق اقدامات پلیسی و اطلاعاتی متوجه شدند فردی به هویت «کامبیز» در امر قاچاق و ترانزیت مواد مخدر فعالیت گسترده ای دارد، در نتیجه ماموران شناسایی و دستگیری نامبرده را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با گسترش چتر اطلاعاتی پلیس محرز شد نامبرده قصد دارد مقادیری مواد مخدر را از قاچاقچیان استان های شرقی خریداری و آن را با یک دستگاه خودرو سواری رانا به تهران منتقل کند، به همین دلیل اکیپ‌هایی از ماموران با هماهنگی مرجع قضایی قبل از ورود آنها به تهران در عوارضی تهران –قم مستقر شدند و در محل تمامی آمد و شدها را تحت نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: با پایش مستمر پلیس سرانجام خودرو مورد نظر در موقعیت پیش گفته مشاهده و دراقدامی ضربتی و غافلگیرانه متوقف و بلافاصله متهم دستگیر شد و در بازرسی تخصصی از خودرو ماموران موفق شدند ۳۰کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه¬ ای در پشت کیلومتر خودرو جاسازی شده بود کشف کنند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان از انتقال متهم به همراه مواد مکشوفه و خودروی موصوف به مقر پلیس خبر داد و گفت: متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی برای تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: کشف ۳۰کیلوتریاک از قاچاقچی مواد مخدر در تهران – نیوز

https://www.news.ir/177279/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B3%DB%B0%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82%DA%86%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AE%D8%AF%D8%B1-%D8%AF/

حوادث