دسته‌ها
مقالات

کشف ۲۷ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در میناب – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار غلامرضا جعفری روز یکشنبه در تشریح این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد انتقال مقادیری مواد مخدر در سطح شهرستان میناب را دارند ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران حین کنترل محور “توکهور- هشتبندی” یک دستگاه پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچیان را شناسایی کرده و دستور ایست دادند اما راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار کرد.

سردار جعفری تصریح کرد: با تلاش نیروهای پلیس پس از طی مسافتی و تعقیب و گریز، خودرو متوقف و یک متهم در همین رابطه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در بازرسی از این خودرو ۲۷ کیلوگرم مواد مخدر شیشه کشف شد و خودروی مذکور به همراه مواد کشف شده توقیف و به یگان انتقال داده شد.

سردار جعفری با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شد، تاکید کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت به شدت برخورد می کند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم ، از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان از طریق تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

شهرستان میناب در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف ۲۷ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در میناب – نیوز

https://www.news.ir/177308/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B2%DB%B7-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%DA%AF%D8%B1%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%AE%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%A8/

حوادث