دسته‌ها
مقالات

کشف ۲۵۲ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس پایتخت و کرمان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا،  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف بیش از ۲۵۲کیلو تریاک در یک عملیات مشترک پلیس پایتخت و کرمان خبر داد و افزود: در این عملیات یک قاچاقچی سابقه دار مواد مخدر شناسایی و دستگیرشد.

سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” در تشریح جزییات این خبر به خبرنگار ما گفت:در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران سابقه دار مرگ به نام “ناصر” پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی در ادامه افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند متهم به تازگی مقادیر قابل توجه ای مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور خریداری و با استفاده از یکدستگاه خودرو پژو قصد انتقال آن از مبدأ زاهدان به بندرعباس و سپس به تهران را دارد تا در فرصتی مناسب اقدام به توزیع گسترده آن نماید.

حسنوند تصریح کرد:به دنبال این موضوع مراتب به مقام قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم صادر شد. در ادامه ماموران موضوع را بلافاصله با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمان درمیان گذاشتند و بدین ترتیب شمارش معکوس برای دستگیری قاچاقچیان سابقه دار آغاز شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به شهرستان کرمان اعزام شدند و با رصد شبانه روزی فعالیت مجرمانه وی در نهایت شب گذشته در یک عملیات ضربتی و هوشمندانه با رعایت موازین شرعی و قانونی موفق شدند خودرو مذکور را در حوالی شهرستان منوجان متوقف و ضمن دستگیری متهم در بازرسی از خودرو موفق شدند مقدار ۲۵۲کیلو تریاک که را کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد:متهم پس از دستگیری به مقر پلیس در شهرستان کرمان منتقل و پس از انجام تحقیقات پایانی و باز جویی های تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف ۲۵۲ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس پایتخت و کرمان – نیوز

https://www.news.ir/177260/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B2%DB%B5%DB%B2-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3/

حوادث