دسته‌ها
مقالات

کشف یک تن مواد مخدر در بندرلنگه – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف یک تن مواد مخدر در شهرستان بندر لنگه خبر داد.

کشف یک تن مواد مخدر در بندرلنگه

به گزارش رکنا،  سردار حسین دهکی با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان هرمزگانی در پایگاه دریابانی بندرلنگه طی دو عملیات جداگانه، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر مرزهای دریایی استان، موفق شدند یک تن موادمخدر را کشف کنند.

سردار دهکی افزود: مرزبانان در این مدت کوتاه موفق شدند با انهدام و متلاشی نمودن ۲ باند از سوداگران مرگ در مرزهای استان، با توقیف یک فروند شناور و یک دستگاه خودرو، یک تن موادمخدر را کشف و ضبط کنند.

وی اذعان داشت: با اشاره به متواری شدن متهمان و اینکه دستگیری آنان در دستورکارقراردارد مأموران در بازرسی از منطقه مقدار یک تن مواد مخدر ازنوع تریاک کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با مرزبانان در شناسایی و کشف جرائم و خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت مرزبانان در جای جای نقاط استان، در حوزه ساحل و دریا و افزایش ضریب هوشیاری مرزبانان در شناسایی و کشف جرائم، از این پس مجرمان بویژه سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با مجرمان برابر قانون و با قاطعیت برخورد می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: کشف یک تن مواد مخدر در بندرلنگه – نیوز

https://www.news.ir/142650/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AE%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%84%D9%86%DA%AF%D9%87/

حوادث