دسته‌ها
مقالات

کشف یک تن تریاک در خراسان رضوی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم موادمخدر در بازرسی از یک دستگاه تریلر در ورودی شهر مشهد خبر داد.

کشف یک تن تریاک در خراسان رضوی

به گزارش رکنا، سردار ابراهیم قربان زاده با اشاره به اینکه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و در اقدامی اطلاعاتی، سرنخ‌هایی از حمل یک محموله سنگین مواد افیونی به وسیله یک دستگاه خودرو تریلر به مقصد مشهد به دست آمد، گفت: تیم‌های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی یک عملیات ضربتی موفق شدند خودرو تریلر مذکور را در ورودی محور باغچه به مشهد شناسایی و متوقف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: ماموران در بازرسی از این تریلر یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در این خودرو جاساز شده بود، کشف و در این زمینه دو متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آن‌ها می‌خواهم هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان موادمخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: کشف یک تن تریاک در خراسان رضوی – نیوز

https://www.news.ir/169281/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B6%D9%88%DB%8C/

حوادث