دسته‌ها
مقالات

کشف مزرعه بیت کوین در ساوه – نیوزبازنشر خبر از news.ir

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف ۶۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان از یک شرکت صنعتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رکنا ، علی‌اکبر عیسی‌آبادی گفت: در اجرای طرح برخورد با قاچاق و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، مأموران انتظامی شهرستان در تحقیقاتی از وجود تعدادی از این دستگاه‌ها در یک شرکت صنعتی در این شهرستان مطلع شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

کشف بیت کوین در ساوه

وی اظهار داشت: در مراحل تحقیقات پلیس،‌ این شرکت که در آن از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال استفاده می‌شد، شناسایی شد.

این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی مرجع قضائی و در بازرسی انجام شده از این کارگاه، تعداد ۶۱دستگاه استخراج ارز دیجیتال( ماینر) کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به این که برابر نظر کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش دستگاه‌های مکشوفه ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، افزود: فرد دستگیر شده در این عملیات به همراه پرونده تشکیل شده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کشف مزرعه بیت کوین در ساوه – نیوز

https://www.news.ir/126156/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D9%85%D8%B2%D8%B1%D8%B9%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%88%D9%87/

حوادث