دسته‌ها
مقالات

کشف جسد و دستگیری سارقان کابل برق در تالش – شوک آنلاین – نیوزبازنشر خبر از news.ir

شوک: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز چهارشنبه جسد جوانی ۳۰ ساله در ساحل محمود آباد منطقه لیسار این شهرستان کشف و با بررسی مسئولان انتظامی و قضایی در محل حادثه، قتل وی تایید شد.

علی درمانی ادامه داد: علت و چگونگی قتل، توسط نیروی انتظامی و پلیس در دست بررسی است و نتایج حاصله بعد از تایید، به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

فرمانده نیروی انتظامی تالش نیز گفت: در پی گزارش سرقت کابل های برق، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفته بود و امروز، ۲ سارق در حین سرقت کابل دستگیر شدند.
سرهنگ حسین جمال ‌دار اظهار کرد: متهمان ۴۲ و ۴۸ ساله به پنج فقره سرقت کابل برق در شهرستان تالش اعتراف کردند و طبق نظر کارشناسان، ارزش کابل‌های سرقتی ۶۰۰ میلیون ریال است.
فرمانده انتظامی تالش با اعلام ارجاع متهمان به محاکم قضایی از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

وی ادامه داد: برگزاری جلسات شورای معتمد پلیس، آموزش شهروندان برای پیشگیری از جرم و تعامل با مسؤولان از برنامه های نیروی انتظامی تالش است و به منظور شنیدن سخنان مردم و رفع مشکلات انتظامی آنها، در تیرماه چهار جلسه ارتباط مستقیم با شهروندان برگزار شده است.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
منجیل نیوز

لینک منبع: کشف جسد و دستگیری سارقان کابل برق در تالش – شوک آنلاین – نیوز

https://www.news.ir/141959/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%AC%D8%B3%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D9%84/

حوادث