دسته‌ها
مقالات

کرونا در خوزستان بیداد می کند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شمار بیماران بستری در خوزستان رشد داشته و به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱.۲ تا ۱‌.۳ نفر بستری می‌شوند.

به گزارش رکنا، فرهاد ابول‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونا در خوزستان فعلاً همان ۶ شهر اعلام‌شده است که آمار به‌روز شده معمولاً هر دوشنبه توسط وزارت بهداشت اعلام می‌شود که باید منتظر آخرین آمار امروز ماند.

وی افزود: شمار بیماران بستری مبتلا به کرونا در شهرهای استان رشد داشته و به‌ ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱.۲ تا ۱.۳ نفر بستری می‌شوند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از هم استانی‌ها انتظار داریم که همکاری لازم را برای مقابله با کرونا داشته باشند چراکه در هفته‌های اخیر آمار مسافرت‌ها و کم‌توجهی‌ها به رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزایش یافته است.

ابول‌نژادیان تصریح کرد: عامل ابتلا به کرونا در بیماران بستری شده روزهای اخیر علاوه بر سفر، میهمانی و دید و بازدیدهای خانوادگی اعلام شده که امیدواریم با رعایت بیشتر شیوه نامه بهداشتی بهتر در مقابله با کرونا اقدام نماییم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کرونا در خوزستان بیداد می کند – نیوز

https://www.news.ir/196069/%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/

حوادث