دسته‌ها
مقالات

کرونا جان ۴ بیمار دیگر در شهرکرد را گرفت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

کرونا در شهرکرد / رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از شناسایی ۱۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش رکنا ،  مجید شیرانی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در سی امین روز تیرماه سال ۹۹ عنوان کرد: نتیجه آزمایش ۲۵۲ نفر از بیماران با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا مراجعه کننده به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان اعلام شد و ۲۸ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

وی ادامه داد: هم اکنون ۹۸ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۶۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.

شناسایی ۱۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا/ فوت ۴ بیمار در شهرکرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار مورد فوتی جدید ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۸۲ نفر رسید.

وی بیان کرد: هم اکنون ۱۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: کرونا جان ۴ بیمار دیگر در شهرکرد را گرفت – نیوز

https://www.news.ir/119966/%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%86-%DB%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA/

حوادث