دسته‌ها
مقالات

کاهش ۳۸ درصدی حوادث و تلفات جاده‌ای در ایلام – نیوزبازنشر خبر از news.ir

سرهنگ رضا همتی زاده از کاهش ۳۸ درصدی حوادث و تلفات جاده‌ای در چهار ماهه اول سال ۹۹ در جاده‌های برون شهری استان خبر داد.

کاهش ۳۸ درصدی حوادث و تلفات جاده‌ای در ایلام

تصادف/ به گزارش رکنا، سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام اظهار کرد: خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون با همکاری مردم فهیم استان و تمامی دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان و انجام طرح‌های عملیاتی و برخورد با تخلفات حادثه ساز توسط کارکنان پلیس راه استان، کاهش بسیار خوبی در حوزه پیشگیری از حوادث و تلفات انسانی در جاده‌های برون شهری استان داشته‌ایم.

او افزود: استفاده از تجهیزات کنترل هوشمند اعم از دوربین‌های نظارتی و دوربین‌های ثابت ثبت تخلف و سیار، آشکارسازی نقاط پرتصادف، استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای و همکاری با دستگاه‌های دخیل در امر پیشگیری از تصادفات عامل کاهش ۳۸ درصد تصادفات و تلفات انسانی در سطح جاده‌های برون شهری استان بوده است.

کاهش تلفات انسانی در جاده های ایران

رئیس پلیس راه استان ایلام ادامه داد: عواملی مانند بهسازی و بازسازی جاده‌های برون شهری، رفع نقاط حادثه خیز، استقرار تیم‌های گشتی محسوس و نامحسوس پلیس راه و اجرای طرح‌های مختلف، کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه می‌تواند بر روند کاهش حوادث و تلفات انسانی در جاده‌های تاثیر بگذارد.

همتی زاده گفت: برنامه‌ای جامع برای استمرار کاهش تصادفات رانندگی در جاده‌های برون شهری توسط کارشناسان این پلیس تدوین شده و امیدواریم با تداوم همکاری مردم شریف و همکاری دستگاه‌های مسئول در این حوزه و توجه به ایمنی زیرساخت‌ها بتوانیم بیش از پیش در کاهش حوادث و کشته شدگان ناشی از تصادفات رانندگی موفق عمل کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: کاهش ۳۸ درصدی حوادث و تلفات جاده‌ای در ایلام – نیوز

https://www.news.ir/123505/%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%DB%B3%DB%B8-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%AD%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D9%84%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1/

حوادث