دسته‌ها
مقالات

چهار غرق‌شدگی در رودخانه کرج – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا،سید فتح الله هاشم نژاد، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با بیان این که امروز در دوحادثه چهارنفر در رودخانه کرج غرق شدند، گفت: در حادثه اول که صبح امروز اتفاق افتاد، یک کودک اوتیسمی موقع تفریح وارد رودخانه کرج و در جریان آب اسیر می‌شود، مادر او نیز برای نجاتش وارد رودخانه می‌شود اما جریان آب او را نیز با خود می‌برد.
او افزود: ماموران امداد و نجات مادر و پسر یاد شده را از آب خارج می‌کنند و مادر هنگام انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد این درحالی است که نیروهای هلال احمر پسر او را زنده از آب خارج کردند.
اشم نژاد گفت: ظهر امروز در حادثه دوم نیز از یک خانواده یک مادر و فرزند و یک پسر جوان فوت کردند.
او افزود: در این حادثه یک پسر بچه هنگام تفریح اسیر جریان آب می شود و مادر او نیز برای نجاتش وارد آب می‌شود، خواهرزاده او نیز که خاله و پسرخاله‌اش را در جریان آب اسیر می‌بیند وارد رودخانه می‌شود و در نهایت هر سه نفر غرق می‌شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج گفت: در حادثه دوم دو جوان نیز برای نجات خانواده یادشده وارد جریان آب می‌شوند که توسط نیروهای هلال احمر نجات پیدا می‌کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: چهار غرق‌شدگی در رودخانه کرج – نیوز

https://www.news.ir/120215/%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D8%BA%D8%B1%D9%82%E2%80%8C%D8%B4%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AC/

حوادث