دسته‌ها
مقالات

پرواز مرگبار ام جی روی سقف ۲۰۶ در پردیس/ ۳ عضو یک خانواده در دم کشته شدند + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: متأسفانه ساعتی پیش یک دستگاه خودروی ام‌جی که با سرعت بالا با سرعت گیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز ۱۱ برخورد و پس از اوج گرفتن بر روی سقف خودرو ۲۰۶ افتاده و این حادثه ۳ کشته در پی داشت.

تصادف مرگبار ام جی با ۲۰۶ در پردیس / مرگ ۳ عضو یک خانواده

نادر شایان رئیس اورژانس شهرستان پردیس دقایقی پیش و در حاشیه تصادفی دلخراش اظهار کرد: متأسفانه ساعتی پیش یک دستگاه خودروی ام‌جی که با سرعت بالا با سرعت گیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز ۱۱ برخورد و پس از اوج گرفتن بر روی سقف خودرو ۲۰۶ افتاده و این حادثه ۳ کشته و ۱ نفر مجروح در پی داشت.

وی با بیان اینکه اعضای یک خانواده در خودروی ۲۰۶ حضور داشتند، ادامه داد: پدر خانواده ۴۰ ساله، دختر ۴ ساله و پسر ۱۳ ساله این خانواده در دم کشته و مادر ۳۵ ساله نیز با تلاش عوامل اورژانس آتش‌نشانی، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس راهور و نیروی انتظامی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اورژانس شهرستان پردیس با بیان اینکه وضعیت عمومی مادر این خانواده وخیم گزارش شده، تأکید کرد: پس از اعلام این تصادف به سامانه اورژانس ۱۲۵ سه دستگاه خودروی اورژانس به سرعت به محل اعزام شدند و بلافاصله مادر خانواده را پس از رهاسازی از خودرو توسط آتش‌نشانی به بیمارستان منتقل کردند.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران نیز در این خصوص ضمن بیان اینکه دلیل این حادثه در دست بررسی است، گفت: متأسفانه سرعت بسیار بالای خودروی ام‌جی که به سرعت گیر رسیده سبب شد با پروازی کوتاه بر روی خودروی ۲۰۶ فرود آید.

بنا به مشاهدات عینی  متأسفانه سرعت گیر بزرگ، خاموشی تیرهای برق و تاریکی بلوار، سرعت بالای خودرو ام جی باعث این حادثه تلخ شد.

راننده خودروی ام‌جی نیز پس از این حادثه بدون جراحت خاصی توسط عوامل نیروی انتظامی بازداشت و به کلانتری منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: پرواز مرگبار ام جی روی سقف ۲۰۶ در پردیس/ ۳ عضو یک خانواده در دم کشته شدند + عکس – نیوز

https://www.news.ir/176098/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%AC%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D9%82%D9%81-%DB%B2%DB%B0%DB%B6-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3/

حوادث