دسته‌ها
مقالات

پایان قدرت نمایی شرور مسلح در زابل – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری”جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در پی دریافت گزارش‌های متعدد ازسوی شهروندان شهرستان زابل مبنی بر اینکه فردی با اقدامات شرارت آمیز خود موجبات سلب آرامش و آسایش عمومی مردم را در شهرستان بر هم زده است، پیگیری و رسیدگی به موضوع برای شناسایی و دستگیری این شرور توسط پلیس آغاز شد.

او بیان داشت:با اقدامات گسترده اطلاعاتی و سرنخ‌های موجود از حضور وی در سطح شهر نهایتا وی در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه در روستای جزینک شهرستان زابل دستگیر شد.

“سردار طاهری” افزود: تیراندازی منجر به جرح، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، ایراد ضرب و جرح عمدی، ایجاد مزاحمت، اخلال در نظم عمومی، قدرت نمایی با سلاح وعربده کشی از اقدامات شرارت آمیز و مجرمانه این متهم ۲۸ ساله می‌باشد.

دستگیری مرد شرور مسلح در زابل

این مقام ارشد انتظامی در استان به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار نمایند، هشدار داد و گفت: پلیس اجازه نخواهد افرادشرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود، امنیت و آرامش شهروندان را مختل و سلب نمایند و با شدت با این افراد برخورد می‌کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان در پایان بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس تاکید و تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه حرکات غیر متعارف از سوی افراد مخل نظم و امنیت عمومی مراتب را با مرکزفوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: پایان قدرت نمایی شرور مسلح در زابل – نیوز

https://www.news.ir/176742/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D8%A7%D8%A8%D9%84/

حوادث