دسته‌ها
مقالات

پایان قدرت نمائی ۷ سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا،  سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان  بیان کرد: روز گذشته جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و سراوان،طی ۲عملیات جداگانه و موفقیت آمیز، پس از درگیری چند ساعته با ۲ تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی موفق به دستگیری ۷ سوداگر مرگ شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس در این عملیات ها در مجموع مقدار ۲ تن و ششصد و سی و هشت کیلو و نهصد گرم مواد افیونی را کشف کردند.

به گفته قنبری، در این ۲ عملیات یک دستگاه وانت تویوتا و ۴ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و پژو پارس توقیف و ۵ قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

وی گفت: همچنین در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی در سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: در راستای این طرح ۲ محل دپوی سوخت تخریب و ۱۶ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، در شهرستان های نیکشهر، سیب و سوران و ایرانشهر توقیف شد و در مجموع ۱۴۲ هزار و هشتصد و ده لیتر سوخت قاچاق، شامل ۱۰۵ هزار و دویس و نود لیتر گازوئیل، ۵ هزار و هشتصد و چهل لیتر بنزین، ۳۱ هزار و ششصد و هشتاد لیتر سایر فراورده های نفتی کشف شد.

وی افزود: در این رابطه ۲۳ فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: پایان قدرت نمائی ۷ سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور – نیوز

https://www.news.ir/178468/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%A6%DB%8C-%DB%B7-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8-%D8%B4%D8%B1/

حوادث