دسته‌ها
مقالات

پایان سرقت های دزد حرفه ای با موتور قرمز در دل تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه “علی کنجوریان” ، در تشریح این خبر گفت: ۱۱خرداد سال جاری جوان ۲۵ ساله ای با مراجعه به گشت کلانتری ۱۱۰ شهدا مدعی شد یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا قرمز رنگ با یک نفر راکب، گوشی تلفن همراه اش به مدل سامسونگ۷۰A را قاپیده و متواری شده است که با ثبت شکایت مال باخته پرونده با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارسال شد.

وی افزود : در گام اول تحقیقات کارآگاهان به محل وقوع جرم رفته و با تحلیل جغرافیای محل سرقت و مسیر فرار سارق موفق می شوند ضمن بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم هویت سارق را شناسایی نمایند .

این مقام انتظامی گفت : با شناسایی هویت سارق که جلال نام داشت دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت که مشخص شد چهارم تیرماه متهم پس از سرقت به شیوه گوشی قاپی و در حین فرار با یک دستگاه خودرو عبوری تصادف و پس از دستگیری توسط کلانتری ۱۲۹ جامی به زندان اعزام گردیده است.

کشف ۱۵ فقره سرقت در تهران

وی در ادامه گفت : با هماهنگی قضائی متهم در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت که در بازجویی و مواجهه با شاکی و ارائه دلایل و مدارک متقن لب به اعتراف گشوده و به ۱۵ فقره سرقت گوشی قاپی با همین شیوه و به تنهایی معترف و اظهار داشت اموال مسروقه را در خیابان مولوی به چند نفر دست فروش به قیمت ۵۰ میلیون تومان فروخته است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت : با توجه به اعتراف صریح جلال تاکنون ۱۵ شاکی متهم را به عنوان سارق خود شناسایی و پرونده از طریق شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در حال رسیدگی می باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: پایان سرقت های دزد حرفه ای با موتور قرمز در دل تهران – نیوز

https://www.news.ir/147589/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B2%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2/

حوادث