دسته‌ها
مقالات

وضعیت عملیات اجرایی در پل‌های تقاطع ثامن اعلام شد- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تسنیم – Tasnim – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ علی پیوسته با تأکید بر اینکه اقدامات اجرایی به منظور تکمیل پل‌های تقاطع ثامن روی احداث پل‌های تأمین کننده گردش ترافیکی شرق به جنوب متمرکز شده است، از پیشرفت قابل ملاحظه عملیات اجرایی این تقاطع غیرهمسطح خبر داد.

وی با بیان اینکه از میان ۳ پل طراحی شده به منظور تأمین گردش ترافیکی شرق به جنوب، پل موجود در امتداد بزرگراه امام رضا(ع) طی سال‌های گذشته احداث شده است، یادآور شد: عملیات احداث کوله‌ها و پایه‌های میانی در مورد سایر پلهای موجود در این مسیر به اتمام رسیده است و به‌زودی شاهد آغاز عملیات نصب تیرهای عرشه در این سازه‌ها خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اعلام اتمام عملیات زیرسازی مسیر موقت اتصال بزرگراه شهید رستگار به بزرگراه امام رضا(ع)، از مهیا شدن شرایط برای اجرای عملیات روسازی آسفالتی در این مسیر خبر داد و گفت:  گردش ترافیکی شرق به جنوب تقاطع تا زمان تکمیل عملیات اجرایی پل‌های در حال احداث از طریق میدان آقانور، مسیر کندرو غرب به شرق و راستگرد غرب به جنوب تقاطع صورت خواهد پذیرفت تا به این ترتیب شرایط امکان بهره برداری از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار فراهم شود.

گفتنی است تقاطع ثامن که در محل تلاقی بزرگراه‌های امام رضا(ع)، شهید نجفی رستگار و شهید شوشتری قرار دارد، دارای ۵ پل روگذر و یک مسیر زیرگذر است. پل دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع) تنها پل این تقاطع غیرهمسطح است که زیر بار ترافیک رفته است.

انتهای پیام/

لینک منبع: وضعیت عملیات اجرایی در پل‌های تقاطع ثامن اعلام شد- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تسنیم – Tasnim – نیوز

https://www.news.ir/246797/%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D8%AB/

حوادث