دسته‌ها
مقالات

وحشت در مجتمع مسکونی شهرک شهید بهشتی در بابایی / آتش سوزی ۷ صبح رخ داد + عکس ها – نیوزبازنشر خبر از news.ir

آتش سوزی صبحگاهی در مجتمع مسکونی در اتوبان شهید بابایی آتشنشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش رکنا، جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: حادثه آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی، شهرک شهید بهشتی اعلام شد که ماموران آتشنشانی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه که در ساعت ۷:۱۴ صبح امروز رخ داده است هنوز اطلاعات کامل تری از خسارات مالی و تلفات ناشی از آتش سوزی در دست نیست.

وی ادامه داد: بلافاصله چهار ایستگاه به همراه بالابر و نردبان هیدرولیکی به محل آتش‌سوزی اعزام می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: اولین ایستگاه کمتر از چهار دقیقه به صحنه می‌رسد و مشاهده می‌کند که آتش‌سوزی در طبقه هشتم یک ساختمان ۱۰ طبقه رخ داده است.

‌ملکی بیان کرد: آتش در طبقه هشتم به مساحت ۱۳۰ متر رخ داده، آن طبقه کاملاً شعله‌ور بود و دود غلیظی از آن خارج می‌شد. با توجه به اینکه در آن ساعت عده زیادی در ساختمان حضور داشتند، آتش‌نشانان، ساکنان را به بالای پشت‌بام برای ایمنی بیشتر انتقال دادند و مابقی افراد را از ساختمان خارج کردند.

وی گفت: آتش کاملاً خاموش شده اما هنوز آماری از تعداد افرادی که در ساختمان حضور داشتند و یا مصدومان احتمالی اعلام نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی

لینک منبع: وحشت در مجتمع مسکونی شهرک شهید بهشتی در بابایی / آتش سوزی ۷ صبح رخ داد + عکس ها – نیوز

https://www.news.ir/127107/%D9%88%D8%AD%D8%B4%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%B9-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1/

حوادث