دسته‌ها
مقالات

هویت جسد « سها رضانژاد » دختر کرجی تایید شد / بازجویی از همسفران دختر طبیعت گرد در تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، تیرماه سال جاری «سها رضانژاد» دختر طبیعت‌گرد و کوهنورد ساکن کرج پس از حضور در منطقه تفریحی «جهان نما» به همراه تور تفریحی، به دلایل نامشخصی مفقود که روزهای گذشته پس از ۲۸ روز مفقودی و جست‌وجو، جسد وی در فاصله دورتر از محل مفقودی کشف شد.

شرایط کشف جسد به دلیل گذشت مدت زمان زیاد از زمان مرگ و شرایط قرارگیری در طبیعت قابل شناسایی نبود که بلافاصله با تلاش هلال احمر جسد به منطقه امن منتقل و برای سیر مراحل قانونی و تحقیقاتی و احراز هویت و مشخص شدن علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی ساعتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان با اعلام مشخص شدن هویت جسد کشف شده اظهار کرد: با بررسی تخصصی توسط پزشکی قانونی و انجام آزمایش «دی ان ای» از جسد و خانواده «سها رضانژاد»، پزشکی قانونی تایید کرد جسد کشف شده در ارتفاعات کردکوی مربوط به «سها رضانژاد» است.

هادی عزیززاده بیان کرد: با تعیین هویت جسد، پیکر مرحومه فردا به خانواده‌اش تحویل داده خواهد شد و آزمایش‌های مربوط به تعیین علت مرگ این فرد نیز در حال پیگیری و انجام است.

وی تاکید کرد: مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها برای علت مرگ کمی به زمان بیشتری احتیاج دارد و همزمان تحقیقات تکمیلی برای پرونده در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره نحوه ادامه تحقیقات، متذکر شد: در حال حاضر نیابت قضایی به دادستانی تهران برای تحقیقات از افرادی که در این تور حضور داشته که ساکن تهران هستند داده شده تا تحقیقات و بازجویی‌های لازم از افرادی که از آنها تحقیق و بازجویی نشده انجام شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: هویت جسد « سها رضانژاد » دختر کرجی تایید شد / بازجویی از همسفران دختر طبیعت گرد در تهران – نیوز

https://www.news.ir/146718/%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%B3%D8%AF-%D8%B3%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF/

حوادث