دسته‌ها
مقالات

هلاکت ۲ سوداگر مرگ و کشف ۷۷۳ کیلو مواد مخدر در هرمزگان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان از کشف ۷۷۳ کیلوگرم مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در شهرستان رودان با همکاری پلیس کرمان خبر داد و گفت: در این عملیات مشترک دو تن از قاچاقچیان مواد افیونی به هلاکت رسیدند.

هلاکت 2 سوداگر مرگ و کشف 773 کیلو مواد مخدر در هرمزگان

به گزارش رکنا، سردار “غلامرضا جعفری”  گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان با خبر شدند ، اعضاء یک باند مواد مخدر ، قصد دارند محموله بزرگ مواد افیونی را بصورت مسلحانه از محورهای مواصلاتی شهرستان رودان به استان های همجوار منتقل کنند.

وی افزود: ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان حین گشت زنی و کنترل محور “ماشنگی شهرستان رودان بسمت محور مازگرد شهرستان حاجی آباد” خودرو وانت سایپا متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست دادند.

سردار جعفری اذعان داشت: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که با توجه به برتری حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و دو نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسید.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو وانت سایپا و کشف ۵۸۰ کیلو تریاک و ۱۹۳کیلو حشیش در این عملیات منسجم و مشترک پلیسی ، بیان کرد: در بازرسی از خودرو، یک قبضه اسلحه جنگی، ۴ عدد خشاب حاوی ۹۸ فشنگ جنگی و تعداد زیادی پوکه فشنگ و سه جفت پلاک کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: هلاکت ۲ سوداگر مرگ و کشف ۷۷۳ کیلو مواد مخدر در هرمزگان – نیوز

https://www.news.ir/178563/%D9%87%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%AA-%DB%B2-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%B7%DB%B7%DB%B3-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85/

حوادث