دسته‌ها
مقالات

معدن زغال سنگ هجدک تا اطلاع ثانوی تعطیل شد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، ابوالفضل فرحبخش دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی معدن زغال سنگ هجدک تعطیل است بیان کرد: چنانچه قصوری در این حادثه رخ داده باشد و بازرسان اداره کل کار اعلام کنند که تخلفی انجام شده برخورد قضایی با عوامل آن انجام می‌شود.

وی با اشاره به وقوع حادثه ریزش در معدن تونل شماره ۲ معدن زغال سنگ هجدک شهرستان راور در استان کرمان اظهار داشت: از لحظات اولیه وقوع حادثه فرمانداری و دادستانی در محل حادثه حضور داشته و دستورات لازم صادر شده است.

مرگ ۴ نفر در حادثه ریزش معدن هجدک

وی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه ۴ نفر جانباخته و یک نفر دیگر نیز مصدوم شده است گفت: تنها مصدوم این حادثه به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با بیان اینکه تحقیقات اولیه در حال انجام است افزود: علت حادثه ریزش معدن زغال سنگ هجدک توسط بازرسان اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی در دست بررسی است.

وی با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی معدن زغال سنگ هجدک تعطیل است بیان کرد: چنانچه قصوری در این حادثه رخ داده باشد و بازرسان اداره کل کار اعلام کنند که تخلفی انجام شده برخورد قضایی با عوامل آن انجام می‌شود.

حال یک مصدوم ریزش معدن هجدک مساعد است

با تلاش چند ساعته نیروهای امداد و نجات اجساد این حادثه از معدن زغال سنگ هجدک خارج شدند که یکی از جانباختگان این حادثه مسئول ایمنی آن قسمت بوده است.

لازم به ذکر است حال عمومی عبدالله جباری تنها مصدوم حادثه ریزش معدن هجدک مساعد است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: معدن زغال سنگ هجدک تا اطلاع ثانوی تعطیل شد – نیوز

https://www.news.ir/177439/%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%86-%D8%B2%D8%BA%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%AC%D8%AF%DA%A9-%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%AB%D8%A7%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84/

حوادث