دسته‌ها
مقالات

مرگ ۱۱۵ همدانی در اثر کرونا – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، حسین افشاری فرماندار شهرستان همدان با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱۵ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند افزود: بیش از ۷۰ درصد مردم همدان از ماسک استفاده می‌کنند.

او ادامه داد: برخی مطب‌ها همچنان پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی‌کنند که در صورت عدم توجه به این مسئله آن‌ها را پلمب خواهیم کرد.

شرایط قرمز کرونایی در همدان

افشاری با بیان اینکه این اقدام مهم اثرات خود را طی هفته‌های آینده بر کاهش آمار مبتلایان خواهد گذاشت گفت: اگر فاصله یک و نیم متری با افراد هم حفظ شود می‌توان با مشارکت مردم بیماری منحوس کرونا را کنترل کرد.

فرماندار شهرستان همدان ابراز داشت: متاسفانه تعداد بیمارانی که در بیمارستان‌های همدان بستری می‌شوند از تعداد افراد ترخیصی بیشتر بوده و به همین دلیل همچنان شرایط همدان قرمز است.

افشاری با اشاره به اینکه در این هفته عدم برگزاری مراسم عزا و عروسی نسبت به هفته‌های قبل بهتر رعایت رعایت شده بود، افزود: امیدوارم نتیجه این اهتمامی که وجود دارد این باشد که تعداد مبتلایان، بستری‌ها و مرگ و میر‌ها طی روز‌های آینده در همدان کمتر شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: مرگ ۱۱۵ همدانی در اثر کرونا – نیوز

https://www.news.ir/124314/%D9%85%D8%B1%DA%AF-%DB%B1%DB%B1%DB%B5-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7/

حوادث