دسته‌ها
مقالات

مرگ تلخ ۳ جوان مسافر در محمود آباد – نیوز



بازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد گفت که سه جوان غیر بومی عصر امروز یکشنبه هنگام شنا در منطقه شناممنوع آب‎های ساحلی این شهرستان غرق شده و جان باختند.

محمد محتاطی افزود : عصر امروز چهار نفر که همگی مرد بودند با وجود هشدارهای ناجیان غریق در منطقه شنا ممنوع دریای محمودآباد وارد آب شدند که سه تن از آنان پیش از نجات توسط ناجیان ، غرق شدند.

وی افزود : یکی از این افراد هم توسط ناجیان غریق زنده از دریا بیرون آورده شد.

غرق شدن ۳ مسافر در سواحل محمودآباد

دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد گفت که بر اساس اظهارات اولیه فرد نجات یافته ، افرادی که غرق شدند از اهالی شهرستان های تبریز ، اصفهان و ایذه در استان خوزستان بودند و بین ۲۱ تا ۲۷ سال سن داشتند.

محتاطی با اعلام این که نفر چهارم با راه اندازی قایق موتوری از آب بیرون کشیده شد ، افزود : ۲ تن از غرق شدگان هم پس از چند دقیقه با گشت زنی جت اسکی ناجیان غریق پیدا شده و از آب بیرون آورده شدند ولی پیش از آن جان باخته بودند و اقدامات احیایی باری آنها ثمری نداشت.

یک جسد هنوز پیدا نشده

وی گفت که با وجود تداوم گشت زنی قایق های موتوری و جت اسکی ناجیان غریق ، جسد فرد سوم تاکنون پیدا نشده است.

براساس آمارهای رسمی از خرداد ماه امسال تاکنون دستکم ۱۰ نفر هنگام شنا در آب های ساحلی دریای خزر در محمودآباد جان باختند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: مرگ تلخ ۳ جوان مسافر در محمود آباد – نیوز

https://www.news.ir/177651/%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D9%84%D8%AE-%DB%B3-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF/

حوادث