دسته‌ها
مقالات

مرگ تلخ در پژو له شده / ۳ نفر در مسیر زاهدان جان باختند + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: برخورد سواری پراید با یک دستگاه سواری پژو در مسیر زاهدان – نهبندان ۳ کشته و۳  مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ کشواد بهروزی زاده روز یکشنبه  اظهارداشت: این حادثه صبح امروز رخ داد که در آن ۲ سرنشین خودرو پراید به همراه یکی از سرنشینان پژو براثر شدت جراحات وارده در دم جان باخته و ۲ سرنشین پژو و راننده پراید نیز به شدت مجروح که توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی انحراف به چپ خودرو پژو را علت بروز این حادثه عنوان کرد.

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان بیان کرد: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی برای حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی برای راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی تصریح کرد: افراد توجه داشته باشند رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای در این ایام جلوگیری کند.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راه‌های ارتباطی دارای ۲ قرارگاه پلیس راه و ۲ اداره کل راه و شهرسازی در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستان‌های شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستان‌های جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: مرگ تلخ در پژو له شده / ۳ نفر در مسیر زاهدان جان باختند + عکس – نیوز

https://www.news.ir/150651/%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D9%84%D8%AE-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%DA%98%D9%88-%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%DB%B3-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%A7/

حوادث