دسته‌ها
مقالات

مردی با ۲ فرزندش در جاده مرگ زنده زنده سوختند / در بجنورد رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، حادثه خیزترین محور جاده‌ای استان تاکنون بار‌ها شاهد حذف یک خانواده یا اعضای یک خانواده بر اثر آتش سوزی خودرو بوده است.

در پی ۲ حادثه ترافیکی مرگبار درمحور بجنورد–گلستان موسوم به جاده مرگ ۵ کشته و ۳ مجروح در محور بجنورد – گلستان به جا ماندند.

در این حادثه تلخ یک مرد به همراه ۲ فرزندش بر اثر آتش سوزی خودرو جان باختند و ۲ عابر پیاده نیز در این محور بر اثر برخورد با خودرو جان شان را از دست دادند.

در یکی از حوادث مرگبار این جاده در طی روز‌های اخیر یک خودروی پراید که از مشهد عازم شمال کشور بود شب هنگام در مسیر چمن بید به جنگل گلستان از جاده منحرف، واژگون و دچار حریق شد که در این حادثه پدر ۴۲ ساله به همراه ۲ پسر ۱۳ و ۶ ساله اش بر اثر سوختگی در آتش جان باختند و مادر این خانواده نیز به دلیل مصدومیت پیش آمده راهی بیمارستان شد.

۵ کشته و ۳ مجروح در محور بجنورد – گلستان

در دیگر سانحه رانندگی در این محور یک خودروی پژو ۴۰۵ دو عابر پیاده را در دوراهی روستای اسلام آباد زیر گرفت و متأسفانه این دو عابر جان خود را از دست دادند. دو سرنشین این خودرو نیز پس از واژگونی آن مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

در محدوده آشخانه به سمت چمن بید که ۴ بانده شده است هنوز پل هوایی برای تردد اهالی روستا‌های واقع در این مسیر نصب نشده و روستاییان به ناچار با پریدن از روی نیوجرسی‌های واقع در مسیر جان شان را کف دست شان می‌گیرند و از جاده عبور می‌کنند.

با وجود وعده‌های رئیس جمهور و وزیران راه و شهرسازی برای بهره برداری از پروژه ۴ بانده محور ۱۴۲ کیلومتری بجنورد – گلستان از سال ۹۶ تاکنون، فقط ۸۶ کیلومتر این محور ۴ بانده شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: مردی با ۲ فرزندش در جاده مرگ زنده زنده سوختند / در بجنورد رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/168586/%D9%85%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DB%B2-%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3/

حوادث