دسته‌ها
مقالات

محمد رضا طالقانی : کرونا شوخی نیست/ از شنیدن خبر مرگم شوکه نشدم – نیوزبازنشر خبر از news.ir

محمدرضا طالقانی گفت: حقیقتاً کرونا شوخی نیست و از زمانی که از بیمارستان به خانه آمدم، خودم را از خانواده‌ام دور کردم تا آنها را گرفتار نکنم. کار بسیار سختی است، چون یک لحظه خیال می‌کنی که کار تمام است و دیگر نفس‌تان درنمی‌آید.

به گزارش رکنا ، موج جدید شیوع ویروس کرونا، باعث شد تعدادی از ورزشکاران و پیشکسوتان کشورمان نیز به این ویروس مبتلا شوند. در این میان هفته گذشته خبری درخصوص ابتلای محمدرضا طالقانی به کرونا و بستری شدن او در بیمارستان منتشر شد و پس از آن بی‌اخلاقی‌هایی در فضای مجازی شکل گرفت و چند بار شایعاتی مبنی بر درگذشت این پیشکسوت کشتی کشورمان منتشر شد. این در حالی است که رئیس اسبق فدراسیون کشتی بعد از چند روز بستری در بیمارستان هم اکنون در منزل دوران قرنطینه را پشت سر می‌گذارد.

محمد رضا طالقانی از مبارزه با کرونا گفت

محمدرضا طالقانی درخصوص آخرین وضعیتش گفت: «الحمدلله بهترم. در حال حاضر در خانه قرنطینه هستم و هر روز پزشکان به منزلم می‌آیند و شرایطم را بررسی می‌کنند. از اول تیرماه به دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان رفتم و پس از چند روز بستری در بیمارستان «مهر» شرایطم بهتر شد و در خانه قرنطینه شدم. چند روزی است که حالم بهتر است و به حیاط خانه می‌روم و قدم می‌زنم.»

رئیس اسبق فدراسیون کشتی افزود: ‌«پیش از ابتلا به کرونا برای انجام کار خیر یک هفته به ۴ استان رفتم. شرایط را می‌دانستم اما به هیچ وجه نمی‌توانم به این مردمی که تا این حد به من محبت می‌کنند، نه بگویم. هر جا هم که می‌رسم، مردم من را در آغوش می‌گیرند و با من روبوسی می‌کنند. علاوه بر این در طول ماه گذشته به میهمانی دوستانم می‌رفتم. یک دفعه دیدم که حالم خوب نیست و به بیمارستان مراجعه کردم. پس از مراجعه به بیمارستان تست کرونا گرفتم و جواب آزمایشم مثبت شد.»

طالقانی در ادامه گفت: حقیقتاً کرونا شوخی نیست و از زمانی که از بیمارستان به خانه آمدم، خودم را از خانواده‌ام دور کردم تا خدایی نکرده اطرافیانم را گرفتار نکنم. کار بسیار سخت و عجیبی است، چون یک لحظه خیال می‌کنی که دیگر کار تمام است و دیگر نفس‌تان درنمی‌آید. اگر همگی کمک کنیم خیلی زود این مسأله حل می‌شود. من جزو کسانی بودم که ماسک نمی‌زدم اما وقتی می‌بینم با این کار به مردم احترام می‌گذارم، این کار را انجام می‌دهم.»

وی در واکنش به شنیدن خبر فوتش گفت: «این موضوع در فضای مجازی اعلام شد و متأسفانه در کشور ما موضوعات دیگری جایگزین فرهنگ پهلوانی می‌شود و برخی‌ها با این خبرها فکر می‌کنند که مخاطب جذب می‌کنند. از شنیدن خبر مرگم شوکه نشدم چرا که از این چیزها زیاد دیدم. در کشور ما چیزهای زیادی است که منسوخ می‌شود و ما باید این موضوعات را بپذیریم. اینقدر مردم به من لطف داشتند که حالا انتشار این خبرها و شایعات قابل هضم است.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: محمد رضا طالقانی : کرونا شوخی نیست/ از شنیدن خبر مرگم شوکه نشدم – نیوز

https://www.news.ir/119956/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%B7%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%B4%D9%88%D8%AE%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%86/

حوادث