دسته‌ها
مقالات

مامور فداکار راهور جان یک مرد نجات داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، سرهنگ سیدجعفر جوانمردی در جمع خبرنگاران با تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مامور گشت پلیس راهور این شهرستان در حین انجام وظیفه با حرکت خلاف جهت و سرعت زیاد یک دستگاه خودروی مگان مواجه می‌شود و با اعلام دستور توقف خودرو به تعقیب آن می‌پردازد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه راننده و سرنشین خودروی مگان به دستور توقف پلیس توجه نکرده و با حرکات مخاطره‌آمیز به مسیر خود ادامه دادند، افزود: بعد از دقایقی خودرو در نزدیکی فردی متوقف شده و راننده و سرنشین خودرو پس از پیاده شدن، وی را آماج ضربات سلاح سرد قرار می‌دهند.

وی با اعلام اینکه ستوان سوم سجاد تقی‌زاده با دیدن این حادثه، ضمن استمداد از واحدهای گشت پلیس، از خودرو پیاده شده و با میانجی‌گری به کمک فرد مصدوم می‌شتابد، بیان کرد: ضاربان پس از مواجه شدن با مقاومت‌های مامور پلیس راهور در حمایت از فرد مصدوم، بلافاصله از صحنه متواری می‌شوند.

سرهنگ جوانمردی تصریح کرد: مصدوم ۳۵ ساله که با ضربات چاقو از ناحیه کمر، شکم و دست مجروح شده بود، با حضور خودروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مصدوم تحت درمان بوده و حال عمومی وی مساعد گزارش شده است، گفت: ضاربان ۲۸ و ۳۲ ساله این پرونده نیز پس از شناسایی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی علت و انگیزه ضاربان را اختلافات خانوادگی و مالی اعلام کرد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با تاکید بر فراوانی رفتار ایثارگرانه در مجموعه انتظامی، تصریح کرد: الگوی رفتاری پلیس مبتنی بر فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مهربانی توام با اقتدار است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: مامور فداکار راهور جان یک مرد نجات داد – نیوز

https://www.news.ir/123617/%D9%85%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AF/

حوادث