دسته‌ها
مقالات

ماجرای قمه کشی در کرمانشاه + اعتراف عجیب – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، در روزهای اخیر تصاویری از حمله وحشیانه اراذل و اوباش با قمه به مغازه‌ای در کرمانشاه در فضای مجازی دست به دست می‌شود که خاطر شهروندان را آزرده کرده و بسیاری از آن‌ها خواستار برخورد با برهم‌زنندگان آرامش و امنیت عمومی شده‌اند.

دادستان کرمانشاه در این راستا امروز در جمع اصحاب رسانه از دستگیری عوامل دسته جمعی بلوار مصطفی امامی کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از اراذل و اوباش به مغازه‌ای در یکی از خیابان‌های کرمانشاه حمله ور شده و ضمن وارد کردن خساراتی به مغازه، صاحب مغازه را نیز به شدت مجروح کردند.

وی تصریح کرد: از آنجایی پس از انتشار گسترده این فیلم در فضای مجازی، نگرانی شهروندان را به دنبال داشت، لذا پیگیری سریع آن را در دستور کار قرار دادیم.

شهرام کرمی افزود: هرچند که تعدادی از این اراذل و اوباش در همان ساعات اولیه پس از وقوع درگیری دستگیر شدند، اما تلاش‌ها برای دستگیری عوامل اصلی که متواری شده بودند، به سرعت آغاز شد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه پس از چند روز کار اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی، عوامل اصلی درگیری که دو نفر بودند را هم شامگاه دیروز (۲۴ مردادماه) در مخفیگاهشان در روستای نزدیک به مرکز استان شناسایی و دستگیر شدند.

به گفته دادستان کرمانشاه، متهمین «اختلاف بر سر پارک خودرو» را علت اصلی وقوع این درگیری اعلام کرده‌اند.

وی در پایان تاکید کرد: دستگاه قضایی با اراذل و اوباش و مخلین نظم و امنیت جامعه بدون هیچگونه مسامحه‌ای برخورد قاطعی خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: ماجرای قمه کشی در کرمانشاه + اعتراف عجیب – نیوز

https://www.news.ir/148986/%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8/

حوادث