دسته‌ها
مقالات

لاشه یک رأس گراز وحشی از شکارچی غیرمجاز در قصرشیرین کشف شد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، «پژمان فتاح‌پور» روز شنبه  افزود: در پی گزارش واصله از دوستداران محیط زیست مبنی بر حضور شکارچی غیرمجاز در زیستگاه‌های طبیعی شهرستان، ماموران یگان حفاظت محیط زیست موفق به دستگیری و کشف و ضبط لاشه یک رأس گراز وحشی از داخل اتومبیل وی شدند.

او گفت: با توجه به محرز بودن جرم ، پرونده متخلف مذکور پس از سیر مراحل قانونی جهت رسیدگی به مراجع قضایی تحویل گردید.

وی اظهار داشت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان به طور شبانه روزی درحال گشت زنی و کنترل مناطق تحت مدیریت بوده و با متخلفان در حوزه شکار و صید غیر مجاز برابر قانون و مقررات، با قاطعیت برخورد خواهند کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین در ادامه افزود: طبق قوانین زیست محیطی متخلفین شکار و صید غیرمجازبه دستور مقامات قضایی محکوم به پرداخت جزای نقدی برابر قانون شده و در صورت تکرار جرم به مجازات حبس از سه ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.

فتاح‌پور با قدردانی از همکاری نیروهای ارتش جمهوری اسلامی با نیروهای یگان حفاظت این اداره، از تمامی مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۵۴۰ در میان بگذارند.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: لاشه یک رأس گراز وحشی از شکارچی غیرمجاز در قصرشیرین کشف شد – نیوز

https://www.news.ir/175036/%D9%84%D8%A7%D8%B4%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%A3%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%86%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2/

حوادث