دسته‌ها
مقالات

قرص های عروسکی با طعم شیشه / جوانان تهرانی فریب نخورید – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی به والدین هشدار داد مراقب فرزندان خود باشند تا گرفتار مواد مخدر صنعتی نشوند که با اشکال جدید و ظاهری فریبنده وارد بازار می‌شود.

به گزارش رکنا،سردار مجید کریمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان برای فریب جوانان همواره در تلاش هستند تا با تغییر در شکل و ظاهر ماده مخدر شیشه مخاطبان خود را جذب کنند. از این رو آنها مواد مخدر قبلی را با تغییر ظاهر ، بسته بندی، رنگ و لعاب و شکل‌های مختلف در بازار عرضه می‌کنند تا از این طریق نوجوانان و جوانان را به سمت مصرف این مواد مخدر سوق دهند.

شیشه در قرص‌های لاغری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی در مورد شناسایی و انهدام باند فروش قرص‌های لاغری هم گفت: پلیس در این راستا باندی را شناسایی و منهدم کرد که در قالب فروش قرص‌های لاغری، ماده مخدر شیشه را وارد بازار می‌کردند که در بسته‌بندی خارجی و با رنگ‌های فسفری، آبی و قرمز عرضه می‌شد در صورتی که داخلی بود. اعضای این باند ۳ نفره پس از دستگیری اعتراف کردند که ماده مخدر شیشه را درون کپسول‌هایی بسته بندی کرده و در قالب قرص‌های لاغری وارد بازار می‌کردند که بخشی از آن در آرایشگاه‌های زنانه فروخته می‌شد. ضمن اینکه این قرص‌ها در دنیا نمونه مشابهی ندارد. چرا که پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران با سایر پلیس‌های تخصصی ارتباط دارند. اکنون مواد روانگردانی در بازار موجود است که به شکل عکس‌های کارتونی عرضه می‌شود و کاملاً مشخص است که جامعه هدف تولید کنندگان و توزیع کنندگان آن نوجوانان هستند. پلیس در این زمینه ورود کرده و توزیع کنندگان را با اشراف اطلاعاتی شناسایی و دستگیر می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: قرص های عروسکی با طعم شیشه / جوانان تهرانی فریب نخورید – نیوز

https://www.news.ir/183862/%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B7%D8%B9%D9%85-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7/

حوادث