دسته‌ها
مقالات

قتل مرد ضایعاتی توسط جوان ۲۱ ساله در تهران / ساعاتی پیش رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: سرهنگ عباس کرمی، رییس یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری پایتخت خبر قتل مرد ضایعاتی را توسط جوانی ۲۱ ساله گزارش داد.

قتل مرد ضایعاتی توسط جوان 21 ساله در تهران / ساعاتی پیش رخ داد

به گزارش رکنا ، ماجرای قتل از این قرار بوده است که جوانی ۲۱ ساله یک دستگاه خودروی وانت داشته و پیش فردی با سن ۴۰ سال کار می‌کرده است. این جوان ضایعات جمع‌آوری می‌کرده و برای فرد میانسال می‌برده و با یکدیگر در شهرک صالحین، شهرری ضایعات را تفکیک می‌کردند و در واقع با یکدیگر کار می‌کردند.

حدود یک ماهی بوده که پسر جوان برای تفکیک ضایعات با مرد ۴۰ ساله همکاری نداشته است. صبح روز گذشته دوشنبه ششم مردادماه، مرد میانسال در تماس با پسر ۲۱ ساله علت عدم حضور یک ماهه او را بر سر کارش جویا می‌شود. پسر جوان می‌گوید : کار بهتری پیدا کردم و دیگر کار ضایعات انجام نمی‌دهم اما غروب سر می‌زنم. حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز مرد میانسال که اعتیاد هم داشته به در خانه پسر جوان می‌رود و خواهر ۱۴ ساله پسر در را باز می‌کند چرا که پدر و مادر و برادرش در منزل نبودند. مرد میانسال سراغ برادر دختر را می‌گیرد که دختر نوجوان اعلام می‌کند برادرش در منزل حضور ندارد.

مرد میانسال درخواست می‌کند دختر نوجوان با برادرش تماس بگیرد و تقاضا کند او به خانه بیاید که پسر جوان نیز کارش را رها کرده و به خانه می‌آید چرا که نگران خواهر نوجوانش می‌شود که مرد میانسال معتاد به در خانه‌شان رفته است. پسر جوان و مرد میانسال در خانه پسر ۲۱ ساله درگیری لفظی پیدا می‌کنند و مرد میانسال جوان را کتک زده و او را تحریک می‌کند که همین اقدام موجب می‌شود پسر جوان دست به چاقو شود و چند ضربه به قفسه سینه مرد میانسال می‌زند که بعد از خونریزی از حال می‌رود.

خواهر پسر از او تقاضا می‌کند به اورژانس زنگ بزنند بعد از انتقال مرد میانسال به بیمارستان فیروزآبادی شهرری و انجام عملیات درمانی روی او،‌ مرد میانسال بعد از دو ساعت فوت می‌کند. بعد از فوت مرد میانسال، یگان حفاظت با کلانتری ۱۳۱ شهرری به ریاست سرهنگ حسینی‌فر تماس می‌گیرند و ماجرا را گزارش می‌دهند. بلافاصله رییس کلانتری ۱۳۱ شهرری سرهنگ حسینی‌فر تیم عملیات را به بیمارستان اعزام می‌کند که اقدام به دستگیری جوان ۲۱ ساله می‌کنند. در نزد بازپرس کشیک قتل و افسر تشخیص هویت،‌پسر جوان به قتل اعتراف می‌کند و ماجرا را به طور کامل شرح می‌دهد. توسط تیم تشخیص هویت اداره ده آگاهی و دستورات بازپرس کشیک قتل صحنه‌سازی قتل انجام می‌شود و در حال حاضر پسر جوان به جرم قتل در بازداشت به سر می‌برد و سیر مراحل قضایی در دست انجام استبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: قتل مرد ضایعاتی توسط جوان ۲۱ ساله در تهران / ساعاتی پیش رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/127931/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%DB%B2%DB%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1/

حوادث