دسته‌ها
مقالات

قتل فجیع یک کودک توسط مادرش + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، زن ۲۴ ساله اهل ملبورن استرالیا که اقدام به کشتن فرزند ۱۵ ماهه اش کرده بود در دادگاه به قتل اعتراف کرد. “سوفینا نیکات” به پلیس گفت که پس از کشتن فرزندش ” سانایا سهیب “، او را مانند یک آشغال به داخل رودخانه ” داربین ” در نزدیکی منطقه اسکرابلند ملبورن پرتاب کرده است.

قتل به خاطر یک توهم

او در توضیح علت این اقدام گفت که فکر می کرد فرزندش توسط ارواح تسخیر شده است. این در حالی است که او در ابتدا به پلیس گفته بود فرزندش توسط یک مرد آفریقایی ربوده شده است اما سپس اعتراف کرد که به علت ترس چنین داستانی را ساخته است.

تصاویری که از دوربین های مداربسته پارک ” هیدل برگ وست ” شهر ملبورن در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۶ تهیه شده است این زن شرور و فرزند بیگناهش را لحظاتی پیش از کشته شدن نشان می دهد. تصاویر او را در حالی که فرزندش را سوار بر کالسکه کرده و در حال بازی در این پارک است نشان می دهد.

کشف جسد یک کودک توسط پلیس

این زن در خصوص نحوه قتل دخترش نیز گفت که با گذاشتن دستش روی دهانش او را خفه کرده است. پلیس در جستجوهای خود در روز بعد از حادثه جسد کودک را در رودخانه پیدا کرد. این زن پس از جدا شدن از شریکش، به مدت چند ماه در پناهگاه زنان اقامت داشت. مدارک دادگاه نشان می دهد که او پس از تولد فرزندش در ماه ژانویه ۲۰۱۵ دچار افسردگی شده است و از نظر روانی بیمار است.

گفتنی است؛ احتمالا این زن به ۵ سال زندان محکوم شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: قتل فجیع یک کودک توسط مادرش + عکس – نیوز

https://www.news.ir/172612/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%81%D8%AC%DB%8C%D8%B9-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

حوادث