دسته‌ها
مقالات

فیلم حمله وحشیانه اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم / ساعتی پیش رخ داد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، پنج نفر از کادر درمانی اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر در حمله اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و خسارت‌هایی نیز به اموال بیمارستان وارد کردند.

یکی از پرستاران اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر که مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش قرار گرفته بود در توضیح حادثه گفت: مدتی نگذشته بود که شیفت را تحویل گرفته بودیم ۴ نفر با لحن بی‌ادبانه و فحش وارد اورژانس بیمارستان اهر شدند و سپس با توهین و تخریب اموال و دستگاه‌های اورژانس موجب عرب و وحشت بین کادر درمانی و بیماران شدند.

وی افزود: بنده و ۴ نفر دیگر از همکاران کادر درمان و یک نفر از نگهبانان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، شرایط به گونه‌ای بود که با میله آهنی به کادر درمان حمله می‌کردند.

این پرستار اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر ادامه داد: بعد از این‌که مانع خدمات‌رسانی به بیماران مراجعه‌کننده شدند و خسارت‌هایی را برای به بار آوردند، کادر درمانی را نیز تهدید کردند که اگر حرکت اضافی کنید با چاقو می‌زنیم.

وی بابیان اینکه این اولین‌باری نیست که اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر حمله می‌کنند و هر بار کادر درمانی خواسته یا ناخواسته مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، گفت: حجم مراجعات به بیمارستان اهر با وجود شرایط شیوع کرونا بیش از حد است و بعضاً می‌گویند به بیمار رسیدگی نمی‌کنیم در حالی که در طول ۱۲ ساعت کاری هم و غم ما ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان است.

این پرستار گفت: این افرادی که فضای اورژانس را ناامن کردند و مانع خدمات‌رسانی به سایر شهروندان شدند، مشکل خاصی نداشتند، فقط یک خونریزی کوچک در انگشت داشتند و قبل از آن هم می‌بایست به یک کودکی که دچار سوختگی شده بود رسیدگی می‌کردیم و چون نتوانست نوبت را رعایت کند با عصبانیت امنیت و آرامش فضای بیمارستانی را مختل کردند.

وی خاطرنشان کرد: کادر درمانی از بابت خدمات‌رسانی و مواجهه با بیماران کرونایی که مدام بر آمار مبتلایان اضافه می‌شود تحت فشار هستند و ایجاد ناامنی را دیگر نمی‌توانند تحمل کنند.

حمله اراذل و اوباش

اگر امنیت کادر درمان تأمین نشود نمی‌توانیم خدمات ارائه دهیم

محمد میرزاپور، مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به ایجاد ناامنی اراذل و اوباش و تخریب و ضرب و شتم ۵ نفر از کادر درمان اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر گفت: در صورتی که امنیت کادر درمان اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر تأمین نشود، نمی‌توانیم خدمات ارائه کنیم.

حمله اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر و ضرب و شتم و تخریب اموال بیمارستان اهر اولین‌بار نیست که اتفاق می‌افتد و همواره کادر درمانی از ناامنی که اراذل و اوباش ایجاد می‌کنند اظهار نگرانی می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: فیلم حمله وحشیانه اراذل و اوباش به اورژانس بیمارستان باقرالعلوم / ساعتی پیش رخ داد – نیوز

https://www.news.ir/123604/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B0%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%98/

حوادث