دسته‌ها
مقالات

فرار پادشاه پیشین اسپانیا با عشق قدیمی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا : پادشاه پیشین اسپانیا که گفته می‌شود دست‌کم ۴۰ سال می‌شود با همسرش روابطی ندارد با یکی از نزدیک‌ترین و قدیمی‌ترین یاران خود به تبعیدی خودخواسته در یکی از اشرافی‌ترین هتل‌های ابوظبی رفت.

فرار پادشاه پیشین اسپانیا با عشق قدیمی

به گزارش رکنا ، دیلی میل نوشت: خوان کارلوس حدود ۱۰ روز پیش اعلام کرد برای همیشه اسپانیا را ترک کرده و گفته می‌شود کسی که همراه او در هتل پنج ستاره و اشرافی قصر الامارات ابوظبی اقامت دارد، کسی نیست جز وفادارترین یار پادشاه پیشین در ۴۰ سال گذشته یعنی مارتا گایا. این طراح داخلی که در چهار دهه گذشته همه جا همراه خوان کارلوس حضور داشته، سوار بر یک کشتی تفریحی نزد او در امیرنشین امارات رفته است.

پیلار آیر، نویسنده اسپانیایی و کارشناس امور خاندان سلطنتی مدعی است خوان کارلوس و همسر رسمی‌اش سوفیا از سال ۱۹۷۶ هرگز با هم روابط زناشویی نداشته‌اند؛ یعنی درست از همان زمان که سوفیا مچ پادشاه بدنام را گرفت و رسوایی جنسی او فاش شد. در این ۴۴ ساله خوان کارلوس و همسرش در قصر سلطنتی هم در اتاق‌های جداگانه می‌خوابیدند و حالا هم که پادشاه پیشین به امارات گریخته، سوفیا نزد خانواده خودش در مایورکا مانده است.

برخی منابع و کارشناسان اسپانیایی معتقدند خوان کارلوس در ۸۲ سال زندگی خود دست‌کم ۵۰۰۰ معشوق ریز و درشت داشته و حالا نوبت آن است دور از چشم مردم اسپانیا عشق ۴۰ سال اخیرش را به همه معرفی کند. گفته می‌شود او فقط با دو چمدان اسناد و مدارک و لوازم ضروری از زادگاهش به مقصد ابوظبی خارج شده و در یکی از سوئیت‌های اشرافی هتل قصر الامارات با هزینه تقریبی هر شب ۲۷۵ میلیون تومان اقامت کرده است.

چت اختصاصی که خوان کارلوس و همراهانش را از مبدا ویگو در شمال غربی اسپانیا تا ابوظبی در حاشیه خلیج فارس برد، مسیر ۶۰۳۶ کیلومتری را در هفت ساعت و ۱۳ دقیقه پرواز کرد. این جت ۵۹ میلیون دلاری از نوع بمباردیر گلوبال ۵۰۰۰ است که نزدیکان خوان کارلوس آن از یک شرکت در مالت اجاره کرده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: فرار پادشاه پیشین اسپانیا با عشق قدیمی – نیوز

https://www.news.ir/151826/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C/

حوادث