دسته‌ها
مقالات

فاجعه در جاده تویسرکان/ ۶ سرنشین پراید در دم جان باختند / ساعتی قبل رخ داد + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان گفت: به دنبال تصادف خودرو پراید با تریلی در گردنه باقرآباد محور تویسرکان- کنگاور، شش نفر سرنشینان پراید جان باختند.

فاجعه در جاده تویسرکان/ 6 سرنشین پراید در دم جان باختند / ساعتی قبل رخ داد + عکس

به گزارش رکنا، فرشاد عبدالمالکی با اشاره به اینکه ساعت ۱۶:۳۱ امروز-شنبه ۱۸ مردادماه- با اورژانس تویسرکان تماسی مبنی بر وقوع تصادف گردنه باقرآباد در محور تویسرکان- کنگاور گرفته شد، افزود: بلافاصله نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام می شوند.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد مصدومان بالا بود علاوه بر پایگاه اورژانس ولاشجرد، پایگاه اورژانس فرسفج نیز به محل سانحه اعزام شدند.
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی تویسرکان ادامه داد: با این وجود به علت شدت بالای تصادف با بررسی صحنه حادثه و انجام معاینات بالینی توسط تکنسین های اورژنس، متأسفانه هر شش نفر سرنشین خودرو پراید در دم جان باخته بودند.
عبدالملکی تصریح کرد: دو نفر از فوتی ها نوجوان و چهار فوتی دیگر میانسال بودند.
هنوز علت اصلی تصادف مشخص نیست اما شنیده ها حاکی از انحراف پراید از لاین مربوطه و بروز این تصادف مرگبار بوده است اما رئیس اورژانس پیش بیمارستانی گفت: اطلاعات تکمیلی به زودی منتشر می شود.
وی در پایان از زحمات نیروهای اورژانس و آتش نشانی که در اسرع وقت برای کمک به مصدومان حادثه دیده در محل حادثه حاضر و شروع به امداد رسانی کردند تشکر کرد و گفت: امیدواریم که زودتر مسئولان عملیات عریض سازی این جاده را که داری گردنه وپیچ خطرناک‌باقر آباد – تویسرکان است را در اولویت قرار داده و به اتمام برسانند تا دیگر شاهد چنین حوادث دردناکی نباشیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: فاجعه در جاده تویسرکان/ ۶ سرنشین پراید در دم جان باختند / ساعتی قبل رخ داد + عکس – نیوز

https://www.news.ir/141573/%D9%81%D8%A7%D8%AC%D8%B9%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86-%DB%B6-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%AF/

حوادث